CITROEN

В інтернет-магазині WESTKUZOW можна придбати автозапчастини на CITROEN з доставкою з POLCAR і SIGNEDA. Сервіс працює стабільно з 2012 року, за весь час своєї діяльності компанії вдалося охопити значну аудиторію постійних клієнтів. У каталозі розміщені сотні унікальних позицій для всіх моделей автомобілів. Інтернет-магазин співпрацює тільки з перевіреними постачальниками автомобільних запчастин, які здатні відповісти за якість своєї продукції.

Основні особливості

Тепер купити радіатори на CITROEN людині навіть не потрібно виходити з дому. Досить зайти на офіційний сайт компанії, вибрати потрібну категорію і знайти оптимальну деталь за допомогою спеціальних фільтрів для пошуку. Замовити деталі кузова CITROEN можна в режимі online, просто додавши обраний товар в корзину. Асортимент інтернет-магазину широкий і постійно поповнюється новими позиціями, тут є практично все, навіть оптика для автомобілів Сітроен всіх марок.

Після оформлення покупки покупцеві залишається лише вибрати зручний спосіб оплати і доставки. Оплатити можна як через безготівковий розрахунок, так і готівкою при отриманні свого замовлення. Всі товари доставляються через кур'єрів в максимально короткі терміни. Якщо ця опція не влаштовує клієнта, то він завжди може забрати замовлення самостійно в офісі компанії. На весь каталог товарів поширюється повноцінна гарантія від виробника, тому клієнту нема про що турбуватися.