DAF

На сайті інтернет-магазину WESTKUZOW доступні запчастини для вантажівок і автобусів Daf. В каталог постійно додаються нові види виробів, тому він буде продовжувати розширюватися ще довгий час. Будь-який житель України може просто зайти в потрібну категорію і оформити замовлення в online-режимі. Сервіс на меті гарантувати оптимальне співвідношення ціни і якості товарів, що поставляються.

Важлива інформація

Знайти кузовні автозапчастини на Daf дуже просто. Насамперед, потрібно перейти на офіційний сайт компанії і відкрити асортимент товарів. За допомогою категорій і спеціального поля для пошуку виробів за назвою покупець без зусиль знайде потрібні запчастини для DAF CF, DAF CF, DAF LF, DAF XF, DAF XF на WestKuzow.

Товари купуються у віртуальному режимі, для отримання замовлення потрібно лише вказати місце свого проживання на сайті і чекати доставку. Інтернет-магазин надає велику кількість видів оплати (готівкою, безготівковими або при отриманні покупки). Доставка запчастин з Polcar і Signeda проводиться за допомогою співробітників транспортної компанії. Завдяки ефективно налагодженій системі перевезень, покупець може отримати свій товар протягом трьох робочих днів.

У WESTKUZOW завжди працює гаряча лінія для консультацій. Спеціально навчений співробітник компанії готовий допомогти клієнту з рішенням будь-яких питань в будь-який день тижня. Онлайн-замовлення приймаються щодня протягом двадцяти чотирьох годин.